MĚŘENÍ DÉLKY NAVINUTELNÝCH MATERIÁLŮ

Úvodní stránka

DALŠÍ TYPY MĚŘIČŮ DÉLKY
- Delk2115: měřič délky a počtu kusů
- Del2115A: měřič délky a počtu kusů v panelovém provedení
- Del2115C: měřič délky a počtu kusů v průmyslovém provedení
- Del2115P: měřič délky pro montáž do panelu
- MD6LED-B1: nástěnný měřič délky s optozávorou

Další stránky

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Ceny pro zakázkovou výrobu přístrojů jsou určeny na základě poptávky. E-mail matulik@aterm.cz

nahoru

DALŠÍ TYPY MĚŘIČŮ DÉLKY

Zařízení pro měření délky uvedené na této stránce byly vyrobeny na zakázku podle požadavků zákazníka a slouží zejména pro ilustraci možných variant a provedení měřičů délky.

nahoru

Měřič délky s předvolbou a počítáním kusů

Měřič délky DELK2115

Měřič délky s předvolbou typu DELK2115 je jeden z měřičů vyrobených podle konkrétních požadavků zákazníka. Tento měřič umožňuje měřit délku kontinuálně vyráběného nebo odměřovaného materiálu a počítat kusy děleného materiálu. Pro dělení změřeného kusu podle předvolby slouží výstupní relé. Měřič se skládá ze snímače a číslicové měřicí jednotky – měřicího čítače. Obě tyto části měřiče jsou umístěny v samostatných skříňkách propojených kabelem.  Čelní panel měřicího čítače obsahuje červený LED displej se šesti znaky pro zobrazení měřené délky, tlačítko Nula pro nulování měřené hodnoty délky, šestimístný palcový přepínač pro předvolbu, čtyřmístný LED displej pro čítání počtu kusů a tlačítko pro nulování počtu kusů. Rozlišení měřené délky je pevně nastaveno na cm, tzn. že rozsah měření je od 0 do 9999,99m. Na boční straně měřiče je umístěn hlavní vypínač a přístrojová pojistka. Na spodní straně skříně jsou kabelovém vývodky pro přívod napájení a pro výstupní relé, a přístrojový konektoru typu DIN pro připojení snímače délky. Napájení měřiče je pomocí síťového adaptéru 12V/500mA, který je součástí dodávky měřiče.

Technická dokumentace(340kB) Dokumentace  ve formátu PDF
nahoru

Zařízení pro měření délky v panelovém provedení

Zařízení DEL2115A

Zařízení typu DEL2115A je určeno pro zabudování do rozvaděče a umožňuje měření celkové a dílčí délky včetně dělení materiálu podle nastavené předvolby. Zařízení obsahuje rovněž externí zobrazovač měřené délky. Při konkrétní instalaci u zákazníka byla vzdálenost snímače délky od zobrazovacího panelu 100m. Spolehlivý provoz zařízení na tuto vzdálenost zajišťuje připojení měřeného signálu přes proudovou smyčku.

Technická dokumentace(370kB) Dokumentace  ve formátu PDF
nahoru

Zařízení pro měření délky v průmyslovém provedení

Zařízení DEL2115C

Zařízení typu DEL2115C je vestavěno v plastové rozvaděčové skříni. Robustní ovládací prvky typu zajišťují pohodlné ovládání všech funkcí zařízení.

Technická dokumentace(279kB) Dokumentace  ve formátu PDF
nahoru

Měřič délky pro montáž do panelu

Zařízení DEL2115P

Zařízení typu DEL2115P umožňuje měřit délku kontinuálně vyráběného nebo odměřovaného materiálu. Měřič se skládá ze snímače a číslicové měřicí jednotky – měřicího čítače. Obě tyto části měřiče jsou umístěny v samostatných skříňkách propojených kabelem. Měřicí čítač je vestavěn do plastové skříňky určené k montáži do panelu. Čelní panel obsahuje červený LED displej se šesti znaky pro zobrazení měřené délky, tlačítko Nula pro nulování měřené hodnoty délky, šestimístný palcový přepínač pro předvolbu a tlačítko Alarm pro vypnutí alarmu. Rozlišení měřené délky je pevně nastaveno na cm, tzn. že rozsah měření je od 0 do 9999,99m. Na zadní stěně měřiče je umístěna připojovací svorkovnice. Napájení měřiče je pomocí síťového adaptéru 12V/500mA, který je součástí dodávky měřiče.

Technická dokumentace(294kB) Dokumentace  ve formátu PDF
nahoru

Nástěnný měřič délky s optozávorou

Zařízení MD6LED-B1

Zařízení typu MD6LED-B1 umožňuje měřit délku kontinuálně vyráběného nebo odměřovaného materiálu. Měřič se skládá ze snímače a číslicové měřicí jednotky. Obě tyto části měřiče jsou rozdělené do samostatných částí.  Výstupní signály měřicího systému umožňují měření v obou směrech, tzn. přičítání i odečítání měřených impulsů. Čelní panel měřiče délky obsahuje šestimístný LED displej s výškou znaků 14mm pro zobrazení měřené délky a tlačítko Nula pro nulování měřené hodnoty. Rozlišení měřicí jednotky je pevně nastaveno na mm, tzn. že rozsah měření je od –99,999 do 999,999m.  Měřič délky má připojenu i optoelektronickou závoru, která umožňuje automatické nulování měřené délky. Napájení měřiče je síťovým adaptérem 12V/500mA, který je součástí dodávky měřiče. Na boční straně měřiče je umístěn hlavní vypínač.

Technická dokumentace(340kB) Dokumentace  ve formátu PDF

OBSAH:

Úvodní stránka

Měření síly a hmotnosti - převodníky

Měření síly a hmotnosti - přístroje

Měření délky navinutelných materiálů

Měření a regulace teploty

Zobrazovací jednotky

Čtečky čipů Dallas


nahoru * Dotazy, konzultace a objednávky: matulik@aterm.cz * Tel./Fax: 577 932 759 * Mobil: 603 217 899 *